Відома плюс-сайз-модель купила квартиру в Москві

Відома російська плюс-сайз-модель Юлія Рибакова придбала квартиру загальною площею 265 квадратних метрів в будинку на Кутузовському проспекті в Москві. Про це повідомляє StarHit.

У куплених апартаментах чотири спальні, чотири санвузли і величезний балкон. Вартість об’єкта нерухомості склала близько 70 мільйонів рублів. 31-річна модель фінансувала угоду власними коштами, без залучення іпотеки.

«Не можу сказати, що довго збирала, — розповіла виданню Рибакова. — Просто трапився один великий проект з продюсування — писала піар-стратегію для людини з політичної сфери, що дозволило заробити відразу велику суму. Плюс були деякі накопичення».

У придбаній квартирі вже виконана обробка, але модель планує перефарбувати стіни і обставити апартаменти меблями на свій смак. «Поки є тільки кухня і ліжко», — додала Рибакова.

Юлія Рибакова (також відома як Lady Fortuna) — головний редактор журналу «LF City» і власниця рекламного агентства «LF Media». Кар’єру плюс-сайз-моделі початку в 2017 році. За даними на березень 2020 го, у Рибакової 1,1 мільйона передплатників в Instagram.