Для замку Єлизавети II вирішили знайти зберігача меблів

Для замку королеви Єлизавети II вирішили знайти зберігача меблів. Інформація про нову вакансію з’явилася на офіційному сайті королівського двору. Річний дохід успішного кандидата складе близько 35 тисяч фунтів стерлінгів.

Співробітник увійде до складу головного управління домашнього господарства Віндзорського замку, очоливши команду з оббивання м’яких меблів. Охоронець буде займатися широким спектром проектів з реставрації та догляду за оздобленням замку. Кандидату належить своєчасно оцінювати стан антикварних меблів і предметів, що знаходяться в регулярному користуванні членів королівської сім’ї і їх придворних. Співробітник повинен буде подбати про те, щоб майно палацу передавалося з покоління в покоління.

Одні з головних вимог до претендента — великий досвід в даній сфері, а також знання інноваційних способів реставрації та вміння їх застосовувати. Крім того, кандидат повинен володіти відмінними навичками комунікації і тайм-менеджменту. На думку укладачів вакансії, це необхідно для ефективного розподілу робочого навантаження як для самого зберігача, так і для його підлеглих.

Претендентові обіцяна робота в унікальній і сприяє розвитку середовищі, гідний оклад і повний пакет пільг. У нього входять 33 дня відпустки і 15 відсотків гнучких пенсійних відрахувань. Серед інших переваг вакансії — можливість постійного підвищення своєї кваліфікації і передача досвіду підлеглим. Заявки на посаду приймаються до 15 березня.

За останній рік з’явилася достатня кількість вакансій для тих, кого приваблює можливість роботи в палаці. Нещодавно в зв’язку з реконструкцією Букінгемського палацу королівського двору потрібен виконроб. Серед головних вимог до претендента — готовність присвятити себе цій роботі надовго. Палац реконструюватимуть протягом десяти років. Річний гонорар керуючого ремонтом складе 49 тисяч доларів (близько трьох мільйонів рублів, 250 тисяч рублів щомісяця), не рахуючи пільг на час роботи і пенсійних виплат.