Про вибір і різноманітність моделей шкіряних диванів і крісел

Сьогодні неможливо уявити наше життя без диванів і крісел, таких комфортних і зручних у використанні! Відпочиваючи в них лежачи або сидячи, ми можемо розслабитися, помріяти про щось своє, послухати улюблену музику. Улюблений диван, як вважається, — це набагато більше, ніж предмет нашого інтер’єру: він повинен бути для нас рідним і близьким. Щоб меблі завжди залишалися такими довгий час, потрібно, щоб вона не вигоряли, добре і з легкістю чистилися, була м’якими. Але є невелика проблема: як виконати такі умови, не піддаючи небезпеці навколишнє середовище і своє здоров’я.

Тільки за допомогою спеціальної хімічної обробки меблева оббивка не засолюється. Якщо облицювальний матеріал зроблений з шерсті і бавовни без застосування різного роду домішок синтетики, чи можемо ми його вважати натуральним. Чи безпечні шкіряні дивани? І все-таки на чому ж ми сидимо з вами?

Розберемо спочатку шкіру. Шкіра повинна пройти хімічну, інтенсивну обробку. Шкіряна оббивка без такої обробки, званої дубленням, довго не прослужить, або вона просто почне псуватися. Різні сполуки хрому виступають як основна дубильна речовина. Ці речовини проникають досить глибоко до складу шкіри, не завдаючи шкоди людині і не виділяючись в навколишнє середовище. Але безпеку навколишнього середовища якого-небудь продукту або виробу слід розглядати з декількох сторін. А з шкірою, яка хромована якраз таки не все благополучно, як хотілося б.

Меблі, які виготовлені з матеріалів, які зовсім не містять шкідливих для навколишнього середовища речовин, пропонують своїм клієнтам, як правило, лише деякі з них: у країнах Франції і Німеччини.

Деякі з фірм на сьогодні використовують спеціальні розчини, які виробляють тільки з плодів і листя дерев, що абсолютно не завдає збитку насадженням зелені. У той час багато з виробників меблів, наприклад, німецькі фірми ,починають високо цінувати переваги шкіри. А деякі фірми взагалі повністю відмовилися в своєму виробництві від хрому.

Розглянемо ще одну чималу проблему забарвлення шкіри. Використовують, як годиться, синтетичні анілінові фарбники, незалежно навіть від того, яким чином вона була оброблена, тому що колірна гамма фарбувальних речовин з натуральних фарб має всього декілька кольорів (бежевий, чорний і коричневий), а самі фарби абсолютно не відзначаються високою світлостійкістю і, як не сумно, швидко вигоряють. Дуже токсичний анілін, який використовувався не так давно для виробництва синтетичних фарбників, зовсім давно вже замінений на нешкідливіші речовини. Забарвлення сировини проводиться за сучасною і спеціальною технологією.

Така якість обробки вважається головним достоїнством і відмінністю шкіряних покриттів, тим більше не є недоліком: досить провести рукою по шорсткій м’якій поверхні, щоб відчути приємне тепло.

Зі всього вищесказаного виходить, що без наших сучасних і таких різних і практичних меблів, як для офісу, так і для сімейного затишку абсолютно не можна і навіть не потрібно обходитися. Насолоджуйтеся їх затишком і теплом.

Джерело: http://floret.info/