• Ср. Авг 12th, 2020

Світ меблів

Новини, статті та оглди зі сфери меблевої індустрії

Що визначає зручність крісел для дому?

Byadmin

Июл 8, 2012

Треба погодитися, що достатньо комфортабельне крісло дозволяє скрасити час, проведений удома. Але що треба приймати за комфорт? Для деяких це – пружний опір свого ложа, а для інших – бажання «потонути» в м’яких подушках сидіння. Окрім відмінності в смаках, існують й інші умови вибору. Наприклад, для чого призначається диван або крісло: для прийому клієнтів в офісі чи для домашнього блаженства. І тут вирішується питання не тільки про жорсткість сидіння, а ще і про тривалу зносостійкість конструкції в цілому.

Характеристик комфортності крісла предостатньо. Тут і відповідність жорсткості сидіння крісла і його спинки, глибина, а також, висота сидіння, матеріал оббивки, кутовий нахил сидіння і спинки, вид пружинної підвіски. Виникає питання: чи можна зробити крісло із стандартізованнимі параметрами, яке б задовольняло людей з різними звичками, смаками, статтю, вагою і зростанням? Найшвидше, ні. Проте є загальні критерії, які необхідно знати перед тим, як йти в магазин за кріслом.

Пружність «підтримки». Модернізовані конструкції крісел дозволяють відчути м’якість в той момент, коли в нього опустилися, і наростання пружності у міру того, як ваше тіло занурюється на сидіння. Це досягається використанням високоякісного пенополіуретану, причому листкового. Зверху, так званого «пирога» проходить шар піни невеликої щільності, а нижче — найбільш пружної. Подібна конструкція є досить поширеною серед різних предметів м’яких меблів виробництва країн Західної Європи.

Збереження пружинячого ефекту впродовж тривалого часу. Більшості людей знайома ця картина: крісло або диван швидко «просідають», оббивка зморщується в гармошку, і меблі непривабливо деформуються. Безумовно, причиною тому є низькоякісний пружинний механізм і невідповідне набивання. Велика частина російських виробників в сидіння засовують нарізані шматки низькоякісного поліуретану. Щоб із знанням справи ви могли з продавцем обговорити якість крісла, слід коротко ознайомитися з процедурою його виробництва.

Пенополіуретан одержують завдяки реакції двох хімічних складових. Є два види виробничих процесів. У першому — компоненти з’єднуються між собою на конвейєрі, звідки сходить поліуретанова «ковбаса». Її нарізують на необхідні по довжині шматки. Такий процес відноситься до класу «ширвжиток». У другому — компоненти поміщаються в спеціальні форми (в ідеальному варіанті — по лекалу конкретного дивана або крісла). З такими високоякісними формованими деталями набивання меблі довгий час служитимуть без деформації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *