Кутовий диван — затишок і комфорт у домі

Як добре зустріти друзів у своєму домі і розмістити їх  із затишком, щоб веселій дружній  розмові не було перешкод. Окрім варіанту з великим круглим столом є  ще одне непогане рішення – придбати місткий і зручний кутовий диван. Просторий кутовий диван може допомогти у вирішенні відразу двох важливих завдань – з комфортом усадити  велику компанію і організувати зручне резервне спальне місце. До того ж м’який куточок в квартирі створює особливу атмосферу домашнього затишку. Маленькі діти просто обожнюють влаштовуватися в самому кутку  — є щось нез’ясовно приємне в знаходженні в його м’яких обіймах.

На що ж звернути увагу, якщо рішення про придбання кутового дивана ухвалене?

Різноманітність кутових диванів вражає. Меблева промисловість випускає кутові дивани найрізноманітнішого рівня дизайну, якості і для різних призначень.

Кутові дивани можуть бути призначені для використання в житлових кімнатах і в просторих кухонних приміщеннях, особливо, якщо кухня спроектована за американським типом, суміщена з гостиною кімнатою. Для житлових кімнат кутовий диван, як правило, обладнаний механізмом трансформації для того, щоб можна було перетворити диван на просторе двоспальне ліжко. Розкладний механізм для кутового дивана не відрізняється від аналогічних пристосувань звичайних диванів прямої форми. Це, перш за все, механізм «дельфін», викочування і «французька» розкладачка. Перераховані механізми забезпечують цілком рівну поверхню, на якій лежати зручно і комфортно. Конструкція кутового дивана складається з декількох окремих секцій. Найчастіше, кутовий диван складається з двох окремих диванів і кутового елемента. Але, також зустрічаються конструкції, в яких окремий кутовий елемент відсутній, в цьому випадку, один з двох диванів має подовжені габарити.

Існує два способи з’єднання окремих частин кутового дивана в єдине ціле. У деяких конструкціях кутових диванів всі елементи міцно скріпляються один з одним, утворюючи жорстку єдину конструкцію. Також, популярні і конструкції, які забезпечують окремим частинам кутового дивана можливість вільно відсовуватися один від одного і поставати як окремі предмети меблів  – кушетки, канапки, пуфа та ін.  Для тих же, хто обожнює часто «трансформувати» інтер’єр своєї квартири, будуть цікаві пропозиції різних модифікацій мобільного кутового дивана. Такий рухомий м’який кут завдяки коліщаткам, встановленим на днищах його окремих елементів, легко переставити, розділити на два цілком симпатичні дивани або переставити в інше місце. Деякі відмінності між моделями кутових диванів пов’язані з варіантами виконання кутової секції дивана. У одних моделях центральна секція буває м’якою і затишною, щоб була можливість влаштуватися зручніше, почитати книгу, переглянути телевізор. У інших моделях центральна кутова частина оформлена меблевими панелями у вигляді поличок або навіть барного ящика. Такий міні-бар, який завжди під рукою, особливо сподобатися цінителям комфорту.

Форма кутового дивана варіюється  у великих межах. На вибір пропонуються найрізноманітніші комбінації у вигляді букви Г і букви П, у вигляді рівносторонніх променів під прямим кутом або зі скошеним кутом. Можна купити кутовий диван, який має можливість вільної комбінації своїх елементів у будь-яку конфігурацію. Вибираючи модель дивана для своєї квартири потрібно завжди пам’ятати про те, який диван підійде за своєю конфігурації — ліво або право сторонній.

Великий Г-видний диван

Але не тільки конструкція дивана визначає його зовнішній вигляд. Багато що в тому, як кутовий диван виглядає, залежить від типу його оббивки. Вибираючи на свій смак і гаманець оббивку, покупець може поміняти стиль дивана однієї і тієї ж конструкції від скромного (оббивка «жаккард» — щільна і довговічна) до розкішного. Шкіряна оббивка і обробка з цінних порід деревини додає дивану елегантності і презентабельності. Якість дивана визначається і тим, що знаходиться всередині під оббивкою. Кутові дивани вищої категорії оснащуються міцним каркасом з міцного дерев’яного бруска, надійними пружинними системами і наповнювачем з натуральних матеріалів. У моделях диванів економ-класу часто застосовуються  недорогі синтетичні м’які матеріали типу поролону і пенополуретана.

Кутовий диван – чудова, зручна і комфортна річ. З появою великого і затишного м’якого кута в квартирі вся сім’я буде частіше збиратися разом в його обіймах.