Барні стільці для кафе, бару і дому як предмет першої необхідності

Сучасні визначення говорять нам про те, що барні стільці є предметами інтер’єру. На них покладається серйозне завдання тривалого утримання людей в кафе або барі, оскільки складно затримати надовго відвідувача, якому незручно сидіти. Важливо правильно вибирати такий предмет меблів і для дому, оскільки там на нього теж покладається достатньо важлива функція.

Поява барних стільців має свою вельми цікаву історію. Прийнято вважати, що вони з’явилися в ті часи, коли люди почали випивати замовлені напої безпосередньо перед барною стійкою. Можливо, хто узяв для себе стілець, проте його висота була недостатньою, щоб сидіти перед стійкою з комфортом. Вважається, що саме тоді у когось виникла ідея робити такі стільці, призначені для використання біля барних стійок, від цього дані меблі для кафе і отримали відповідну назву.

Давайте розберемося з тим, який стілець краще всього вибрати. Тут важливо сказати, що немає однозначного визначення, який барний стілець підходить, а який ні. Не можна строго сказати, що хороший стілець повинен бути з м’яким сидінням, адже не для всіх це так. Іноді на твердому сидінні набагато зручніше сидіти, плюс такі стільці зношуються менше. Але і не це основне при їх виборі. Барні стільці повинні доповнювати інтер’єр того місця, для якого вони призначаються.

У сучасних барних стільців є наступні ознаки: конструктивні особливості, стиль, матеріали, цінова категорія і сфера використання.

Під конструктивними особливостями мається на увазі в першу чергу висота. Крім цього важлива кількість ніжок, наявність спинки, а також форма сидіння і спинки.

Стиль може бути класичним або сучасним. Для класичного стилю використовується дерево, тканина і шкіра. Якщо стілець в класичному стилі виконаний з металу, то його маскують покриттями благородних відтінків. А сучасні моделі можуть відповідати масі різних течій.

Важливим критерієм є цінова категорія. Наприклад, меблі для кафе економ-класу характеризуються простішими формами і використання дешевших матеріалів.

Обширною є і сфера використання барних стільців: від громадських місць до домашнього використання, тому конструкція повинна максимально відповідати призначенню.

При виборі барних стільців для дому або закладу необхідно враховувати всі вищеперелічені особливості, що дозволить гармонійно доповнити інтер’єр.