Декілька слів про конструкції диванів

Мабуть, кожен з нас настільки звик до того, що в квартирі є диван, що вже просто не уявляє, як може бути інакше. І це правда: диван сьогодні — це зручність і комфорт, це гармонійне доповнення до решти інтер’єру, це те, що ми можемо вибирати і змінювати залежно від власного смаку. А смаки іноді змінюються. Але у будь-якому випадку ви зможете підібрати собі диван — адже їх існує велика кількість: виготовлені в класичному стилі або авангардному, в стилі модерну або неокласика.

Давайте з вами пройдемося по уявному магазину, і подивимося, який асортимент пропонують нам сьогодні виробники м’яких меблів. Перш за все — вже з перших же моделей можна побачити, що сучасні дивани практичні і багатофункціональні. До того ж, вражає їх велика кількість на сучасному ринку меблів: просто так прийти і відразу купити диван у вас навряд чи вийде — серед цієї величезної кількості дитячих диванів і крісел, висувних і розкладних, кутових і кухонних диванів, дуже складно вибрати потрібний і найбільш відповідний. Та і виробників, які пропонують весь цей асортимент, досить багато. І кожен прагне якось виділити свою продукцію зі всієї маси, придумати яку-небудь «родзинку», властиву конкретно їх марці. Безперечно, виготовляти м’які меблі сьогодні вигідно, варто лише правильно розставити пріоритети.

Вибираючи диван, ви повинні в першу чергу визначити для себе — яка зі всіх пропонованих моделей максимально підійде до вашого інтер’єру? І що для вас головне: практичність і зручність чи все ж таки в першу чергу — шикарний вигляд? Якщо вам хочеться купити шкіряний диван, прикиньте — чи гармонійно він виглядатиме серед решти предметів вашого інтер’єру? А доглянувши собі цей предмет меблів якої-небудь незвичайної форми, ви можете бути упевнені — він лише підкреслить оригінальний дизайн вашого житла.

Зупинивши свій вибір на великому і зручному дивані-кріслі, ви легко уявите себе сидячим на ньому затишним вечором перед телевізором з чашкою чаю в руках. Або кухонний диван — ця достатньо зручна модель стане в нагоді на будь-якій кухні. Купуючи ж диван дитині, пам’ятайте, що, як і інші речі в інтер’єрі дитячої, він повинен бути яскравим, незвичайним, веселим — адже малюку бажано рости в світлій і радісній атмосфері. Сьогодні особливо популярні кутові дивани. Ви можете вибрати собі будь-який — виробники пропонують на ваш вибір такі моделі найрізноманітнішого дизайну, розмірів, кольору оббивки.

Словом — ви вже, напевно, зрозуміли, як це буде складно — підібрати для себе відповідний диван. Для цього, перш за все, вам доведеться проглянути каталоги виробників — адже навіть тут вам наданий вибір: у тій або іншій фірмі вподобаний вам диван можуть запропонувати набагато дешевше, ніж, наприклад, в сусідньому меблевому магазині. Існують також магазини від виробників, де фабрики постійно пропонують своїм клієнтам нові моделі, комфортні і оригінальні рішення. До речі, вибираючи диван, пам’ятайте — не завжди «дорого» означає «якісно», і це стосується як шкіряних диванів, так і їх кутових, дитячих чи кухонних побратимів. Йдучи за покупкою, уявіть собі, який диван ви хотіли б у себе бачити. І, повірте, магазинам і виробникам буде, що вам запропонувати.