Достоїнства кутового дивана в житловому просторі

Якщо ви хочете придбати диван для малогабаритної квартири або маленької кімнати, непоганим рішенням цієї проблеми може стати вибір кутової моделі, що дозволяє використовувати максимум можливої площі приміщення. Саме тому попит на такий вид диванів росте все більше. Кутові дивани виконані в декількох варіантах. Наприклад, кут може бути як з правою, так і з лівого боку, цей предмет меблів може мати П-образну форму або сторони однакової довжини. Варіантів може бути множина.

Оформляючи замовлення на диван, обов’язково повідоите виготівника, для якого кута вам він необхідний, це позбавить від можливих помилок. Конструкція кутового дивана, як правило, цілісна, з додатковими пуфами. Безперечною його гідністю є те, що зібраний він компактний, а в розкладеному вигляді є зручним і широким спальним місцем.

Для виготовлення кутових диванів, також як і для будь-яких інших, використовують метал і дерево. Каркас, як правило, дерев’яний, з металевими конструкціями. Деревина для каркаса повинна бути як слід просушена, інакше неминучий скрип дивана. Якщо використовується деревина хвойних порід, її покривають спеціальним захистом щоб уникнути виділення смол.

Оббивка диванів буває як штучною, так і натуральною. Найбільш дорогою є оббивка зі шкіри, але і виглядає такий диван значно дорожче і солідніше за інших. Штучна виготовляється з велюру, гобелена, жаккарда, шиніла. Непогано, якщо до дивана додається змінний чохол, у такому разі оббивка довше виглядатиме презентабельно. Окрім цього, можна змінити інтер’єр кімнати, купуючи не новий диван, а всього лише чохол до нього.
У сучасних диванах пружинні блоки можуть бути замінені на поліуретанові, здатні зберігати пружність протягом всього терміну служби дивана.

Вибираючи диван, варто ознайомитися з механізмом його трансформації. Якщо ви плануєте використовувати диван як спальне місце щодня, найзручнішим буде варіант «єврокнижка» або «акордеон»-трансформації, що відрізняються довговічністю в порівнянні з іншим варіантом, «дельфін». Непоганий механізм викочування. Перевірте, чи прогумовані коліщатка дивана. Для тих, хто не збирається часто розкладати
його, підійде диван-«раскладачка».

Збираючись зробити покупку, вибирайте відомого виробника м’яких меблів, це убереже вас від неякісного товару, який швидко вийде з ладу і може завдати шкоди здоров’ю.