Спальний гарнітур

Спальний гарнітурСьогодні вам навряд чи нав’яжуть готовий спальний гарнітур. Швидше запропонують десятки артикулів меблів, що поєднуються один з одним, для спальні. Збирайте потрібний спальний гарнітур самі.

Альтернатива готовим спальним гарнітурам

Де гарантія, що вибраний гарнітур буде гармонійно співіснувати з іншими речами (світильниками, килимами, портьєрами і т.д.)? Неправильно підібрана обстановка спальні може спотворити пропорції приміщення, захарастити його. В результаті в кімнаті житимете не ви, а ваш гарнітур. Порадьтеся з дизайнером, перш ніж купити нові меблі.

Модулі.
Виробники сучасних меблів для будинку розробляють «готові» рішення. Проте в наші дні їх не прийнято називати гарнітурами. Набагато частіше зустрічаються позначення «предмети в рамках колекції», «програма меблів для спальні».

Багато колекцій грунтуються на модульному принципі, тобто виробники створюють типові блоки, з яких можна зібрати корпусні меблі для спальні практично будь-якого розміру і призначення: тумбу або комод, платтяну шафу потрібної місткості. І доповнити їх ліжком з тієї ж колекції.

Комплект меблів для спальні можна підібрати з колекції, що включає декілька варіантів ліжок і платтяних шаф, великий асортимент комодів, приліжковихих столиків, маленьких шафок і т.д.