У Росії на два роки заборонили держзакупівлі іноземної меблів

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову, що обмежує державні закупівлі меблів і дерев’яних виробів.
Смотрите подробности купить электроматрас здесь.
Про це він повідомив у вівторок, 12 вересня, під час засідання урядової комісії з імпортозаміщення .

Міра, за словами глави кабміну, не впливає на країни, що входять в Євразійський економічний союз (крім Росії, це Білорусь, Вірменія, Киргизія і Казахстан). Обмеження вводяться терміном на два роки, пише cupol.lviv.ua.

Прем’єр зазначив, що в цілому по країні імпортозаміщення «розвивається, і розвивається досить непогано», додавши, що «в принципово важливих областях» вдається навіть випередити план.

«Але ще досить багато належить зробити для збільшення частки російських постачальників в виробничих ланцюжках, підвищення конкурентоспроможності та в цілому поліпшення репутації товарів, які виробляються в Росії, а отже, організації ланцюжків їх збуту», — наводить його слова «Інтерфакс» .

Навесні 2014 року низка країн, в тому числі США і держави-члени Євросоюзу, встановили обмежувальні заходи відносно Москви, зв’язавши їх з анексією Криму Росією, а потім — з розпалюванням і участю у конфлікті на Донбасі. Як відповідь РФ ввела ембарго на ввезення деяких продуктів з цих країн. Воно діє до 31 грудня 2018 року і може бути продовжено.