Як вибрати передпокій?

На що відразу натрапляє погляд кожного гостя вашого будинку? Правильно, саме на меблі в передпокої. Саме тому особливу увагу слід приділити вибору такій важливій деталі інтер’єру, яка, окрім естетичної складової, повинна нести в собі ще і суто практичні функції. Що таке передпокій в сучасному розумінні? Це зручність використання, простота форм, органічність дизайну і зовнішня презентабельність. Ось саме до цього ви і повинні прагнути.

Правильний вибір – запорука зручності і внутрішнього задоволення

Перед тим, як купити передпокій, спочатку визначтеся з його габаритними розмірами. Якщо ви відчуваєте дефіцит вільної площі, то в цьому випадку краще віддати перевагу варіанту, що складається з декількох окремих елементів меблів.

Як правило, стандартні передпокої меблі включають наступні види: шафу, вішалку, дзеркало, тумбу для взуття, комод з висувними ящиками. Також не зайвим буде передбачити і пуф, табурет, лавку або інший предмет меблів для сидіння.

Зазвичай, невелика шафа-купе може повною мірою вирішити проблему, пов’язану із зберіганням речей, а розсувні дверці заощадять простір, але цей варіант оптимальний тільки за умови наявності хоч би мінімуму вільної площі. На жаль, для деяких планувань квартир можуть підійти передпокої, що складаються лише з примітивної вішалки і міні-тумбочки для зберігання взуття.

Вибір колірної гамми меблів для передпокою – прекрасна можливість візуально розширити межі приміщення. Для цього рекомендується купувати елементи меблів світлих тонів з дзеркальними поверхнями. У будь-якому випадку, в сучасних магазинах кожному покупцю надається найширший асортимент такого плану меблів, тому навіть наймініатюрніший передпокій можна перетворити на зручне і зовні привабливе відображення смаків господарів.