Вибір крісла для керівника

Серед всіх офісних крісел найшикарнішим, безумовно, є крісло для керівника. Втім, всі меблі для керівника відрізняються від звичайних офісних: вони і більші, і масивніші, і виконані з інших матеріалів, і, відповідно, дорожчі. Це цілком закономірно: за традицією саме на крісло звертають увагу всі відвідувачі, які заходять в кабінет шефа. Погодьтеся, чорну шкіряну громадину складно не помітити! Якщо ж шеф тулиться на стільчику, це означає, що або у фірмі справи йдуть не найкращим чином, або вона тільки що з’явилася, або керівник відзначається особливим демократизмом…

Крісла для керівників, це окрім видимої частини, ще і складні технічні пристрої, розроблені не одним десятком фахівцем.

Сьогодні крісла для керівників забезпечені механізмом гойдання, який миттєво перетворює звичайне офісне крісло на крісло-гойдалку. Адже шеф не повинен сидіти біля монітора, як прикований. Він має право відкинутися в кріслі і подумати про стратегічні плани свого бізнесу. І в цей час не розгойдуватися – просто злочин перед собою: такого задоволення себе позбавляти!.. Механізм гойдання однопозиційний і багатопозиційний. Однопозиційний передбачає, що крісло або зафіксоване у вертикальному положенні (і шеф щось зосереджено друкує на комп’ютері), або вільно розгойдується на всі боки (і шеф попиває каву).

Багатопозиційний механізм дозволяє вам зафіксувати крісло в будь-якому положенні, не тільки у вертикальному. Таким чином, крісло можна нахилити під будь-яким кутом, перетворивши його на подібність гамака, і залишити у такому вигляді. До речі, після цього в ньому дуже зручно влаштувати післяобідній сон або навіть прочитати який-небудь звіт в положенні напівлежачи.

Так само всі сучасні крісла забезпечені газліфтом для регулювання висоти. Адже ви не хочете сидіти в дорогому кріслі як на наглядовій вежі, або на низенькому табуреті. Відрегулюйте висоту відповідно до вашого зросту. Ідеальною вважається висота крісла, якщо кут згину ваших ніг в колінах, сидячи на ньому, становить 90 градусів.

Для максимального комфорту у крісла повинні бути широкі підлокітники. На сьогодні вони є декількох видів, але загалом їх можна розділити на 2 групи. Жорсткі підлокітники, наприклад з дерева, або пластику і м’які (з м’якими накладками) оббиті тканиною або шкірою. Тут орієнтуватися варто лише на особисті смаки, але ми радимо брати крісло з м’якими підлокітниками, якщо багато роботи за комп’ютером, і з жорсткими, якщо багато писанини або роботи з паперами.