Металеві шафи для одягу

Металеві шафи для одягуМеталеві шафи для одягу застосовуються у виробничих, спортивних і інших приміщеннях, а ще в роздягальнях. Шафи безпосередньо для спеціального одягу дозволяють ідеально організувати компактне і незамінне зберігання верхнього одягу, а ще особистих речей співробітників офісу, клієнтів і відвідувачів.

Основні переваги металевої шафи для роздягалень, що випущені на підприємстві – міцність, довговічність, а ще стійкість до дії навколишнього середовища.
Особливо цей момент актуальний в приміщеннях з підвищеною вологістю, припустимо, в роздягальнях басейнів і спортзалів. Всі шафи для роздягалень оснащуються вбудованими замками, дякуючи чому їх доступно використовувати, як камери схову.

Крім цього, щоб забезпечити якісне зберігання речей, металеві одежні шафи обов’язково оснащуються вентиляційними жалюзями. Найважливіше в такій справі – облаштувати приміщення будь-якої форми. Шафи в основному стандартні, але їх можна об’єднувати блоками. Деколи такі меблі обладнуються додатковими ящиками, дзеркалами, вішалками…