Вакуумний прес для виробництва меблів

Вакуумні преси користуються все більшою популярністю. Їх, наприклад, активно використовують при термо-вакуумному формуванні виробів, як з термопластичних плівок, так і листів. Використання разом з еластичною мембраною дозволяє виробляти шпоновані фасади, «сендвіч»-панелі, вироби і деталі гнутих, нестандартних форм при меблевому виробництві і не тільки.

В основі своєї дії вакуумний прес містить властивість термопластів набувати пластичність (за умови дозованого нагріву). Під дією вакууму, атмосферного тиску зовнішні поверхні (при подальшому охолодженні), зберігають придбану форму, відновлюють первинні технічні характеристики.

Мода діє і стосовно меблевої продукції. Зокрема, сьогодні досить популярними є корпусні меблі з гнутими фасадами. Завдяки оригінальності і зручності в побуті, ця меблі, в першу чергу, і популярна серед покупців. Сьогодні технології дозволяють вибрати з різних видів обладнання, що застосовується для облицювання дверей, меблевих фасадів. І лідером тут виступає саме вакуумний прес, який вигідно відрізняється від іншого обладнання, зокрема, простий комплектацією, хорошим функціоналом.

Вакуумний прес представляє собою нові можливості для меблевого бізнесу. Застосувавши даний прес при виробництві меблів, можна виготовляти облицювання дверей, мдф фасадів, різних елементів меблів з плівкою ПВХ, шпоном за допомогою вакуумної технології. Завдяки вакуумно-мембранному пресу для радіусних фасадів, вдасться виконати гнуту облицювання для предметів меблів будь-якої складності. Обладнання дає можливість значно розширити асортимент виробленої продукції. Вакуумний прес, безсумнівно, ідеально підійде для тонкої роботи з різного роду поверхнями, що, в свою чергу, дозволяє уникати пошкодження робочого матеріалу в процесі облицювання.

З вакуумним пресом вдасться мінімізувати витрати на виробництво меблевих фасадів, адже для роботи в обладнанні використовується атмосферний тиск, якого достатньо для пресування переважної частини робочих матеріалів. Тим часом, для досягнення хорошого результату склеювання, облицювання потрібно прошліфувати робочу поверхню заготовки (часто використовується дрібнозерниста шліфувальна стрічка).