Світильники в інтер’єрі

Дотепністю задуму відрізняється і інша новинка бренду, настільна і підвісна лампа Satellight від уже згаданого Ежені кітлах. Вона нагадує світловий кулю, накритий скляним ковпаком. За словами дизайнера, він завжди «мріяв роздобути шматочок сонця і принести його на землю, тримаючи в долонях, як куля чистого світла».

В результаті дитяча мрія втілилася в проекті для Foscarini завдяки LED-технології. Нарешті, ще один незвичайний новий проект для марки реалізував дизайнер Андреа Анастасіо: його торшер Filo нагадує недбало підвішений на гак моток проводів з плафонами з скла і фарфору.

Виробник світильників Artemide, відомий своєю пристрастю до мінімалізму, не змінив йому і в нинішньому році, проте мінімалізм вийшов досить глибокодумний, з оригінальною задумкою. Наприклад, лампа Emera від дуету Ернесто Джізмонді (співзасновника марки Artemide) і Даніеле Мойолі поєднує лаконічну форму, що нагадує гриб, з оригінальною комбінацією класики і нових технологій: LED-лампа в корпусі з видувного скла, пише postup.brma.com.

Той же принцип в основі іншої моделі, переносного світильника Empatia Mobile від Шарлотти де Бевілаква (віце-президента Artemide), що нагадує порожнистий прозорий посудина-фіал, що випромінює світло. У моделі Ipno від дизайнера Мікеле де Лукки реалізована ще одна сучасна технологія, Total Internal Reflection (TIR), що дозволяє більш точно направляти світло.