Меблі в стилі кантрі

Меблі в стилі кантріСтворити атмосферу сільського будинку можна не тільки на дачі або в котеджі. Для міської квартири стиль кантрі теж підходить як не можна краще. Натуральні матеріали, простота і функціональність – ось головні риси меблів в стилі кантрі. Вони не можуть бути зроблені з пластика, хромованої нержавіючої сталі, ДСП або композитів. Використовуються тільки дерево, метал, текстиль і природний камінь. Як правило, кантрі меблі поставляються з Італії.

У кожній країні кантрі має свої особливості. Ви можете вибрати стиль як споконвічно наш, так і будь-якої іншої «національності». У нас в честі скандінавське, середземноморське, англійське, французьке, американське кантрі.

Кухня в стилі кантрі – це дерев’яні «рубані» шафки з орними дверцями, затишні завіски, що прикривають вміст стелажів, корзини з фруктами і овочами на відкритих полицях.

Дитячі меблі в стилі кантрі доречні в кімнаті дівчинки. Світлі пастельні тони, натуральна деревина, милі квіточки на узголів’ї ліжка, рюші на подушках і покривалах. З цих деталей складається ніжний і жіночний образ дитячої і її господині.

Спальня в стилі кантрі – кованих або дерев’яних ліжок, приліжкових столиків з того ж матеріалу дуже багато.