Лампи, меблі та арт-об’єкти на Salone del Mobile

Виставка меблів, світильників і інтер’єрного дизайну Salone del Mobile в Мілані в нинішньому році в чималому ступені присвячена світу. Виробники освітлювальних приладів відкрили свої «лампові» стенди в окремому павільйоні, там же працює експозиція-інсталяція DeLightFul, проект Ciarmoli Queda Studio, в якій світло грає провідну роль.

Нові лампи для бренду Axolight показав і російський дизайнер Діма Логінов , вже не вперше бере участь у салоні зі своїми об’єктами. Світильники є і в асортименті марок, що не роблять їх своєю вузькою спеціалізацією.

Так, бренд Kartell (до речі, його глава Клаудіо Луті знову очолив Salone del Mobile.Milano, яким вже керував кілька років тому) показав нові лампи в серії Aledin від дизайнерів Альберто і Франческо Меду, а також нові моделі (Kabuki mini, вуличні Kabuki outdoor і підвісні Kabuki suspension) в колекції світильників і торшерів Kabuki від Ферруччо Лавіані (арт-директор Kartell). Однак цим поновлення в Kartell не обмежилися. Відомий дизайнер Фабіо Новембре поповнив дитячу колекцію Kartell Kids смішними циліндричними тумбочками з «усміхненими» скриньками Componibili Smile.