Розкрита небезпека ліжок в номерах готелів

Туристів попередили про небезпеку ліжок в номерах готелів через наявність в них клопів. Таку загрозу розкрили різні експерти в інтерв’ю Daily Express.

Так, за інформацією видання, незважаючи на те що більшість готелів залишалися закритими під час пандемії коронавірусу, висока ймовірність бути укушеним паразитами після прибуття в готель все ще існує.

«Постільні клопи можуть довго прожити без їжі — іноді від шести місяців до року. Вони можуть визначити, де знаходиться людина, тому перших гостей в готелях можуть очікувати досить агресивні паразити, особливо в нічний час», — уточнив директор і головний ентомолог організації The Bed Bug Foundation Річард Нейлор.

Він порадив постояльцям тримати свій одяг і особисті речі подалі від ліжок і матраців, оскільки клопи можуть розмножуватися на різних поверхнях.

Спеціаліст Руне Совндал з компанії Fantastic Services, що займається знищенням шкідників на дому, також підтвердив, що на відпочинку після пандемії туристів може чекати неприємний сюрприз. «Перед бронюванням варто з’ясувати, чи були простирадла, матраци і каркаси ліжок очищені належним чином», — порекомендував він.

Раніше повідомлялося, що російські готелі можуть бути небезпечні для постояльців під час пандемії коронавируса в зв’язку з недосконалістю систем кондиціонування. У разі якщо там розміститься гість з інфекцією, інші клієнти опиняться під загрозою зараження, вважає член президії асоціації малих готелів і хостелів Ірина Машковцева.