Путін подарував Сі Цзіньпіну картину з бурштину та світильники з нефриту

Президент Росії Володимир Путін подарував голові КНР Сі Цзіньпіну світильники з нефриту і картину з бурштину з зображенням парусника, передає РІА Новини в неділю 3 вересня.

У відповідь російський лідер одержав письмовий стіл ручної роботи з нанесеним на нього побажанням процвітання і скульптуру китайського воїна.

На недільній зустрічі Путіна з головою КНР обговорювалася реалізація двосторонніх домовленостей, досягнутих в ході липневого візиту Сі Цзіньпіна в Москву. Лідери двох країн також разом оглянули виставку китайських народних промислів.

Президент Росії прибув до Китаю для участі в саміті БРІКС, який пройде 4-5 вересня в Сямені, і переговорів з лідерами різних країн.

Напередодні на сайті Кремля була опублікована стаття Путіна «БРІКС — до нових горизонтів стратегічного партнерства», в якій глава держави зазначив що проблеми на Корейському півострові слід вирішувати за допомогою діалогу без висунення попередніх умов.

У грудні 2016 року у зустрічі з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе Путіну подарували репродукцію полотна «Прибуття Путятіна», на якій зображено прибуття адмірала Євфимія Путятіна в японське місто Симода в середині XIX століття.