Перетяжка і оббивка м’яких меблів. Вибираємо виконавця

На даний момент багато фірм можуть запропонувати послуги з оббивки і перетяжки ваших м’яких меблів. Вам лише потрібно вибрати кандидата. При виборі виконавця враховуйте перелік послуг, якість матеріалів, терміни виконання, професіоналізм майстрів, гарантію на надані ними послуги, а також знижки, бонуси тощо.

Щоб зупинити вибір на потрібному вам виконавці, обов’язково порівняйте ці показники з показниками інших фірм.

1. Замовлення на виконання потрібних вам послуг приймаються:

а). З використанням Інтернету.
б). За місцем знаходженню фірми.
в). Телефоном.

2. Оббивка і перетяжка диванів і крісел здійснюється:

а). У замовника вдома.
б). У цехах у виконавця.

Замовник в першому варіанті не думатиме про доставку і перевезення відремонтованих меблів.

3. Фахівець повинен приїхати до вас додому і провести заміри і розрахунки, а також вислухати ваші побажання і пропозиції. Цейг підготовчий період займе від 5, але не більше 10 днів. Майстри після цього виконають зобов’язання, узяті на себе з ремонту меблів.

4. Якщо ви хочете заощадити трохи грошей, то деякі фірми можуть надати вам часткову оббивку, щоб не робити повну. Вони усунуть неполадки тільки на тих ділянках, де тканина зносилася. А якщо ви запропонуєте свій матеріал для оббивки, то ви не витратите зайвих грошей.

5. Для оббивки використовують різні матеріали. Натуральні і штучні, а так само синтетичні. Виробники вітчизняні і зарубіжні. Можна зупинитися на варіанті не дуже дорогому, а так само можна замовити ексклюзивне оновлення. Природно, це позначиться на ціні послуг, що надаються. Адже від товщини вашого гаманця залежить багато що, у тому числі і кінцевий результат. Повірте, що політ ваших думок з оббивки і перетяжки ваших старих меблів не повинен знати меж.

6. Як правило, сертифікат і гарантія є у всіх фірмах, які займаються послугами у цій галузі. І якщо ви все-таки вирішили відреставрувати свої старі меблі, то не забудьте одержати від виконавців замовлення 2-х річну гарантію на меблевий продукт, який вам відреставрували.

Звичайно ж, мати нові довершені меблі дуже приємно і радісно. Але ви не турбуйтеся і не засмучуйтеся, якщо ви позбавлені можливості. Якщо ви звернетеся до фахівців, то ви можете одержати в тій же мірі задоволення і радість, дивлячись на оновлені меблі. І вони виглядатимуть дуже красиво та оригінально!