Шкіряні меблі

Шкіряні мебліНатуральна шкіра – мабуть, кращий оббивний матеріал. Він поєднує в собі практичність і природну красу.

Шкіряні м’які меблі підходять як для сучасного, так і для класичного інтер’єру. Вони здатні прикрасити собою житлові приміщення і офіси.

Для вітальні, оформленої в класичному стилі, підійдуть шкіряні дивани і крісла з пишними формами. М’які меблі зі шкіри часто декорують стібкою-капітоне з характерними гудзиками – узор покриває спинки диванів і крісел, узголів’я ліжок. Хрестоматійним прикладом є диван Честерфілд. Деякі моделі мають дерев’яний декор на підлокітниках (різьблений або плоский), який поєднується з дерев’яними ніжками. Такі м’які шкіряні меблі розміщуються не тільки у вітальнях, але і в кабінетах (домашніх або робочих), в зонах очікування офісів і ін.

Для вітальні в сучасному стилі можна підібрати модульні м’які меблі, що складаються з декількох елементів. Модулі з’єднуються-відокремлюються по вашому розсуду, утворюючи одну або цілий набір м’яких груп. З великого 5-місцевого шкіряного дивана можна зробити два трохи менше – двох- і тримісний – або один диван і два пуфи.

У мінімалістській вітальні також хороші окремо взяті дивани і крісла строгих геометричних форм. Такі шкіряні м’які меблі майже не мають декору, оскільки матеріал і якість говорять самі за себе. Єдина можлива прикраса – строчка на місцях стику деталей (ручна або машинна).

Сьогодні зі шкіри роблять не тільки оббивку м’яких меблів. У моді шкіряні вставки на стільниці в кабінеті керівника, шкіряні фасади корпусних меблів. Натуральною шкірою навіть обтягують стіни.