Дизайн інтер’єру від Ферруччо Лавіані

Ферруччо Лавіані відзначився і у бренда-виробника світильників Foscarini. Для нього він ще кілька років тому зробив гранично лаконічний кімнатний торшер Dolmen, що нагадує не так пам’ятник доісторичного зодчества, скільки конструкцію з дитячого майданчика: вертикально поставлену панель з чотирма круглими отворами. Тепер ця модель вийшла в оновленому вигляді з LED-лампами.

Дотепністю задуму відрізняється і інша новинка бренду, настільна і підвісна лампа Satellight від уже згаданого Ежені кітлах. Вона нагадує світловий кулю, накритий скляним ковпаком. За словами дизайнера, він завжди «мріяв роздобути шматочок сонця і принести його на землю, тримаючи в долонях, як куля чистого світла». В результаті дитяча мрія втілилася в проекті для Foscarini завдяки LED-технології. Нарешті, ще один незвичайний новий проект для марки реалізував дизайнер Андреа Анастасіо: його торшер Filo нагадує недбало підвішений на гак моток проводів з плафонами з скла і фарфору.

Виробник світильників Artemide, відомий своєю пристрастю до мінімалізму, не змінив йому і в нинішньому році, проте мінімалізм вийшов досить глибокодумний, з оригінальною задумкою. Наприклад, лампа Emera від дуету Ернесто Джізмонді (співзасновника марки Artemide) і Даніеле Мойолі поєднує лаконічну форму, що нагадує гриб, з оригінальною комбінацією класики і нових технологій: LED-лампа в корпусі з видувного скла.