6 способів купити меблі зі знижкою

6 способів купити меблі зі знижкоюСкільки можна заощадити при покупці меблів в дисконт-центрах? І чи варто відвідувати розпродажі в модних бутіках? Шукаємо відповіді на питання і розглядаємо вигідні пропозиції.

1. На розпродажі вмодному бутіку.

Час від часу кожен меблевий салон міняє «обстановку». Для того, щоб привезти нові дивани або крісла потрібно «позбавитися» тих, що вже стоять в магазині. Розпродаж диванів від виробника походить і коли сама фабрика знижує ціну на колекції минулих років (деталі-заготовки випущені, а товар популярністю не користується; щоб позбавитися складських запасів, виробник знижує закупівельну ціну на деякі моделі). Ще варіант – моделі-відказники: клієнти замовили по каталогу, а меблі не «вписалися» в інтер’єр. «Спецпропозиції» шукайте на сайтах салонів.

2. Через програму утримувачів карт.

Свої програми знижок є у кожного банку для утримувачів золотих і платинових кредиток. Наприклад, дуже дорогі класичні меблі можна придбати із значною знижкою в бутіку, досить пред’явити клубну карту.

3. У дисконті крупноїторговїмережі.

Найчастіше пропонуються абсолютно нові меблі, не викуплені клієнтами. Або б/у після показу на виставковому стенді (в цьому випадку можна одержати предмет в унікальній оббивці або експериментальній обробці). Розмір знижок: від 25 до 45% (круглий рік).

4. У спеціалізованому центрі дисконту.

Принцип роботи той же, що у вітчизняних центрів дисконту, але пропонуються виключно італійські меблі. У товарному сегменті «вище за середній»-преміум виправити незначний дефект на виробі з 50% знижкою дешевше, ніж купити таке ж нове. Розмір знижок може бути і до 70%.

5. Через «сумісні закупівлі» в інтернеті.

Організатори закупівлі знаходять потрібний товар, домовляються з виробником і набирають потрібне число покупців для оптової операції. За посередництво вони беруть невеликий відсоток (але вартість предмету все одно значно нижча за магазинну). Мінуси: ви можете придбати тільки той предмет, який пропонує організатор закупівлі. Деталі операції швидше за все доведеться обговорювати в соцмережах або на форумах, а оплату проводити віртуальними грошима. Тобто даний спосіб підходить для просунутих інтернет-користувачів.

6. З інтернет-купоном.

Цей сервіс схожий на «горячі» тури, які потрібно «ловити». На певних інтернет-сайтах оголошуються умови акції. Наприклад, тільки декілька днів конкретний диван або крісло певної марки продається за 30-50% ціни (оплата схожа на покупку в інтернет-магазині). Ще один варіант: покупка скидочного промо-коду, який гарантує знижку на всі товари в даній торговій мережі.