Меблі на замовлення

Меблі на замовленняДля вітальні.
Під словосполученням «виготовлення м’яких меблів на замовлення» дуже часто мається на увазі лише вибір з двох-трьох варіантів ширини дивана.  

Замовлення м’яких меблів або системи зберігання для вітальні включає всі етапи від розробки проекту дизайну до установки готового предмету в приміщенні.

Для спальні.
Спальний гарнітур для сну звичайно включає необхідний мінімум предметів – ліжко і приліжкову тумбу, – який деколи доповнюють платтяною шкафою для одягу, комодами , туалетним столиком і пуфами аналогічного дизайну. Замовляючи комплект для цієї зони будинку за індивідуальним проектом, можна не турбуватися, що у вподобаному гарнітурі якийсь з предметів буде відсутній. У тому ж стилі, що і ліжко, може бути виготовлене і корпусні меблі на замовлення.

Комплект меблів для спальні, виготовлений за індивідуальним проектом, включатиме всі необхідні предмети, виконані притому в єдиному стилі.

Для кухні.
Кухонні гарнітури – найбільш поширені «меблеві конструктори». Кількість і розташування шафок і полиць завжди залежить лише від бажання замовника. Проте і тут є «підводні камені»: глибина, ширина і форма елементів-модулів. Види кухонних модулів фіксовані, що обмежує можливості при плануванні.

Кухонні меблі на замовлення, виготовлені для конкретного приміщення, будуть точно відповідати побажанням майбутнього власника. Крім того, в компанії можуть не тільки розробити дизайн гарнітура і виготовити його, але і встановити «начинку».

Кухонні меблі на замовлення – хороший варіант не тільки для володарів нестандартних кухонь, але для всіх, хто хоче одержати гарнітур, що точно «сидить» за міркою приміщення.