Як купити гарнітур?

Як купити гарнітур?Існують дві основні стратегії придбання меблів: попредметно і гарнітуром. Спробуємо розібратися в плюсах і мінусах покупки гарнітурів. Коли варто купувати гарнітур, а в яких випадках краще замовити окремі товари?

Гарнітур в часі

Купуєте гарнітур тому, що не можете «довіритися» декоратору? Декоратор як лікар або перукар: знайти його і довіритися йому дуже складно, тому що від цього дуже багато залежить. Але ті, кому повезло зустріти «свого» фахівця, бережуть його і передають «з рук до рук».

Якщо ви не можете вибрати дизайнера по тій лише причині, що не хочете довіряти інтер’єр «сторонній людині» — не потрібно і починати таку співпрацю! Можна по-старому займатися самолікуванням, купувати перукарські ножиці (коли є потреба в стрижці) і… оформляти інтер’єри самостійно.

Спочатку. Як купити гарнітур?
Так називали «збори певних предметів меблів, призначених для однієї кімнати».

У радянські часи. Вітчизняні продавці нав’язували нам готовий набір меблів, де абсолютно неможливо було змінити число предметів, додати потрібну модель або відмовитися від зайвої.

Сьогодні.
Меблевим гарнітуром називають набір предметів, що поєднуються один з одним, виконаних однією фабрикою.

На заході його частіше позначають словами «програма» або «колекція». У сучасному гарнітурі всі предмети об’єднані загальною ідеєю – декоративними елементами, що повторюються, варіантами обробки, формою ніжок або колірною гаммою.

Як купити гарнітур?Плюси покупки гарнітуром:

• Всі предмети, що входять в меблевий гарнітур, добре поєднуються один з одним. Підібрані по фактурах і матеріалах, вони утворюють завершену композицію. Незалежно від того, чи є у майбутніх господарів смак, вони гарантовано одержать гармонійний комплект.

• «Результат» можна уявити собі наперед. Картинка в каталозі допоможе вам побачити, як вибрані меблі виглядатимуть в інтер’єрі.

• Не доведеться сушити голову про розстановку предметів. Адже дуже часто елементи комплекту пропонуються блоком: ліжко, під яке вбудовано друге спальне місце, або комод, топ якого служить «ніжкою» письмового столу.

• Економія часу і сил. Вам не доведеться шукати предмети різних марок, що поєднуються між собою, оформляючи покупку в одному місці.

Як купити гарнітур?Мінуси покупки гарнітуром:

• Одноманітність. Стіл зі стільцями, диван з кріслами, шафи і тумби – все з однієї колекції, від однієї компанії. Купити гарнітур – це ризик одержати кімнату а-ля демонстраційний зал меблевого магазина.

• Повторюваність. Ніщо не заважає вашим знайомим по чистій випадковості опинитися в тому ж салоні і купити гарнітур такий же, як у вас.

• Типізація. Навіть при бажанні дуже важко знайти серед готових рішень щось своє. У будь-якому випадку вийде стандартна конструкція із стандартних модулів – набір можливих варіантів «зумовлений».

• Витрати. Купуючи повний гарнітур, ви одноразово платите значну суму. І при таких витратах права на помилку у покупця немає.

• Відсутність азарту покупки. Багато людей, особливо володарі нових квартир, знаходять задоволення в процесі «полювання» за оригінальними речами. Тому економія часу і зусиль може обернутися незадоволеністю від довершеної покупки.