Диван в офісі – розкіш чи необхідність?

Які меблі потрібні в офісі? Без сумніву, в ньому повинні бути присутніми комп’ютерні столи, стільці для співробітників і крісла для керівництва, тумби для зберігання паперів і стійка ресепшн. Але всі ці меблі призначені, швидше, для персоналу офісу, ніж для його відвідувачів. Адже в хорошому офісі комфортно повинно бути не тільки працівникам, але і клієнтам.

У багатьох компаніях, будь то салон краси або приймальня, відвідувачам іноді доводиться чекати своєї черги. Для того, щоб це очікування не було дискомфортним, потрібно докласти зусилля. І в першу чергу варто поклопотатися про те, де саме клієнт проведе цей час. Для скрашування періоду очікування і призначені офісні дивани. Зручні і затишні, вони дозволяють відвідувачу розслабитися і не відчувати себе учнем, що провинився, викликаним до директора школи. Наявність цього предмету меблів демонструє пошану до клієнта, турботу про його комфорт.

Зробити висновок про те, що диван в офісі потрібен, — це тільки півсправи. Потрібно продумати, де і як він стоятиме, який дизайн буде найбільш актуальним і яке забарвлення краще всього гармонуватиме з рештою деталей офісу. Для того, щоб всі ці питання не перетворилися на безсонні ночі роздумів, краще всього звернутися в компанію, що займається виробництвом і реалізацією м’яких меблів. Її співробітники зроблять всі необхідні виміри, допоможуть підібрати місце і габарити майбутнього дивана. Виходячи з цього, будуть запропоновані моделі дизайну. Тут вже вибирати вам.

На що потрібно звертати увагу при виборі дизайну? По-перше, на те, щоб він відповідав атмосфері вашого офісу. Якщо йдеться про нотаріальну контору, то диван повинен бути швидше класичним, солідним і добротним. Для салону краси або креативного рекламного агентства підійде нестандартний дизайн – незвичайна форма самого дивана, ніжок або підлокітників. По-друге, незалежно від екстравагантності дизайну диван повинен бути зручним. Спробуйте посидіти на ньому хвилин пятнадцать. Якщо ви відчули дискомфорт, відмовтеься від запропонованого варіанту – ваші відвідувачі будуть після півгодини очікування відчувати себе принцесами на горошині.

Колір дивана можна вибрати, відштовхуючись від загального інтер’єру офісу. Якщо в обробці приміщення використовується дерево, добре підійдуть відтінки коричневого. Якщо превалюють яскраві тони, можна обіграти їх поєднання. Якщо ж обробка офісу лаконічна, можна вибрати один з нейтральних кольорів – білий, чорний або сірий. Приємним для клієнтів доповненням до дивана може стати кавовий автомат, диспенсер, столик з газетами або журналами – і, звичайно ж, ввічливе ставлення співробітників компанії.

Підготовлено за матеріалдами сайта http://brigada3.com/