Для Держдуми закуплять меблі на 180 мільйонів рублів

Управління справами президента Росії закуповує для Держдуми нові меблі на більш ніж 180 мільйонів рублів. Відповідна документація розміщена на сайті держзакупівель 10-11 жовтня.

Для нижньої палати парламенту, розташованої за адресою Охотний ряд, будинок 1, планується придбати письмові столи і шафи. У документах також фігурують понад 500 офісних тумб: зокрема, 150 з них хочуть закупити за ціною 32 тисячі рублів за штуку, ще 30 — приблизно по 110 тисяч рублів.

Крім того, в списках значаться дерев’яні шафи для одягу, ціна яких складе близько 205 тисяч рублів за штуку. У той же час архівні шафи повинні обійтися приблизно в 21 тисячу кожен.

У документах також згадується «меблі офісні дерев’яні інші». Один предмет, як і шафи для одягу, пише wimaxengineerjobs.com, оцінюється в 205 тисяч рублів, однак не пояснюється, про що саме йде мова.

Замовником виступає бюджетна установа «Управління по експлуатації будівель Федеральних Зборів РФ», яке знаходиться у веденні управління справами президента. Контракти повинні бути виконані в грудні.

За підсумками виборів до Держдуми склад нижньої палати оновився приблизно на 50 відсотків. При цьому, як очікується, відбудеться перерозподіл кабінетів між депутатами і співробітниками думського апарату. Останні повинні переїхати в так зване нову будівлю Держдуми, в той час як парламентарії і комітети займуть їх місце в старій будівлі, яке вважається більш зручним і престижним.

5 жовтня лідер ЛДПР Володимир Жириновський, виступаючи на першому пленарному засіданні Держдуми сьомого скликання, закликав депутатів «скинутися» на новий парламентський центр, будівництво якого призупинено через брак коштів. «Може, когось викликати до голови Слідчого комітету? І швидко знайдуться гроші на будівництво », — сказав він.