Діти — потенційна аудиторія виробників дизайнерських меблів

За словами Ферруччо Лавіані, діти не тільки розширюють потенційну аудиторію виробників дизайнерських меблів за рахунок своїх дбайливих батьків: малюки до того ж ще відмінні «тестувальники», вони інтуїтивно відчувають вдалий дизайн, а нудними предметами не цікавляться.

Показав нові речі або нові інтерпретації своїх бестселерів Філіп Старк, що представив поповнення в минулорічної колекції меблів, стільців і столів для громадських просторів під назвою Generic . За словами дизайнера, це «ретромодерністскіе» речі, натхненні різними закладами та установами, від венеціанського ресторану Harry’s Bar до тюремної канцелярії.

У колекції Антоніо Читтерио Bio Chair з’явилися стільці нових забарвлень з інноваційного матеріалу Biodura. А Ежені кітлах, дизайнер родом з Ібіци, придумав для Kartell лаконічну колекцію настільних годин з прозорого пластика з поетичною назвою L’Air du Temps.

Ферруччо Лавіані відзначився і у бренда-виробника світильників Foscarini. Для нього він ще кілька років тому зробив гранично лаконічний кімнатний торшер Dolmen, що нагадує не так пам’ятник доісторичного зодчества, скільки конструкцію з дитячого майданчика: вертикально поставлену панель з чотирма круглими отворами. Тепер ця модель вийшла в оновленому вигляді з LED-лампами.