Оформлення інтер’єру спальні вимагає вдумливого відношення. Адже ви не тільки задовольняєте свої естетичні потреби, але і піклуєтеся про своє здоров’я. В першу чергу це приміщення буде призначено для вашого відпочинку, який повинен бути повноцінним – ви повинні розслабитися, заспокоїтися і на декілька годин порожниною забути про клопіт трудового дня. Ваш сон повинен бути міцним і здоровим. Мабуть, тільки в цьому випадку ви зможете бути бадьорим і діяльним днем, в робочий час.

Вибираючи колірну палітру майбутньої спальні, не випускайте з уваги просте правило – спальня повинна бути світлою. Не варто фарбувати її стіни у чорний, фіолетовий або фатальний червоний кольори – зупинитеся на пастельних відтінках, не дратівливих око і які сприяють заспокоєнню. Також спальні необхідна притока свіжого повітря, тому вибираючи приміщення для майбутньої спальні краще зупинитися на тому, де є велике вікно.

Перейшовши до меблів і постільного приладдя, пам’ятайте, що вони повинні підходити вам з ортопедичної точки зору (сумнівно, що вам зручно спати калачиком щоночі), а також бути виготовлені з гіпоалергенних матеріалів. Оптимальне рішення в цьому випадку – корпусні меблі з натурального дерева.

Меблі з дерева для спальні завжди була кращим вибором – натуральний матеріал сприяв підтримці потрібного мікроклімату. В цілому спальня – те місце, при оформленні якого краще віддати данину традиціям, не вдаючись до новомодних рішень – хай вельми ефектним і екстравагантним, але не завжди нейтральним для здоров’я. Спальні меблі з натурального дерева кращі від меблів з ДСП, проте навіть меблі з ДСП корисніші і безпечніші за металеві або пластикові аналоги.

Очевидний плюс – виготовлення меблів з масиву дерева на замовлення. Якщо ви відрізняєтеся особливими габаритами або вимогами, ви легко можете отримати бажаний результат. Тим, хто хоче досягти певного естетичного ефекту або створити особливу атмосферу, також підійдуть меблі з постареного дерева або різьблені дерев’яні меблі. А замовивши спальні меблі з цінних порід дерева, ви можете бути упевнені, що вона не тільки прослужить вам довгі роки, але і перекочує в розряд фамільних цінностей.