Елітні м’які меблі з Італії.

Елітні м'які меблі з Італії.Вони користуються скаженою популярністю не тільки у нашій країні, але і у всьому світі. Власне, кажучи «меблі», ми перш за все маємо на увазі італійську продукцію.

Меблі з Італії – це величезна різноманітність стилів, кольорів і матеріалів. Для створення моделей виробники запрошували і запрошують провідних світових дизайнерів, багато з яких італійці.

Ось найгучніші імена: Паоло Пінінфаріна (Pininfarina Paolo), Антоніо Чіттеріо (Citterio Antonio), Джорджіо Сапоріті (Saporiti Giorgio), Гаетано Пішо (Pesce Gaetano), Паола Навоне (Navone Paola), Родольфо Дордоні (Dordoni Rodolfo).

Одні виробники (Angelo Cappellini, Carpanelli, Morelato, Provasi, Selva, Turri і багато інших) – спеціалізуються на випуску класичних меблів.

Другі: B & B Italia, Bonaldo, Cappellini, Cassina, Gervasoni, Longhi, Minotti, Zanotta виготовляють колекції тільки в сучасному стилі.

В асортименті ж третіх фабрик присутні як сучасні, так і класичні меблі. Останнє особливо стосується виробників кухонь: Aran, Berloni, Del Tongo, Scavolini, Veneta Cucine і ін.

Серед продукції італійських компаній знайдуться як елітні меблі для палацового інтер’єру, так і предмети з середньої цінової категорії. Часто корпусними меблями одного виробника можна наповнити всі житлові кімнати в будинку. А деякі фабрики спеціалізуються на «інтер’єрах під ключ». Замовник надає точні розміри приміщення, формулює свої побажання, а в результаті одержує абсолютно індивідуальний інтер’єр. Причому в цьому випадку йдеться не тільки про меблювання, але і про обробку стін і стелі – панелі-буазері облицьовуються таким самим шпоном, що і предмети меблів.

Особливу любов наших покупців заслужили м’які меблі з Італії. Дивани і крісла з Апеннінського півострова коштують, як правило, дорого, але їх дизайн і якість завжди на висоті. Італійські м’які меблі сьогодні – це перш за все модульні дивани, що складаються з безлічі елементів. Їх можна сполучати і роз’єднувати за власним розсудом, створюючи різні композиції.