Стильні фінські меблі для заміського будинку.

Стильні фінські меблі для заміського будинку.Меблі з Фінляндії – це висока якість, натуральні матеріали і лаконічний скандінавський дизайн. Його основи заклав знаменитий архітектор Алвар Аалто.

Сьогодні заснована Аалто компанія Artek як і раніше випускає меблі по ескізах великого фінна. Столи і стільці, вішалки і полиці, дивани і крісла з гнутої фанери і масиву деревини стали класикою XX століття.

Крім Artek на нашому ринку присутні декілька десятків фінських фабрик. Продукція більшості з них мало відома широкій публіці. «На слуху» лише фінські дивани і фінська сантехніка – разом з меблями для ванних кімнат (виробник – Ido).

Фінські м’які меблі (виробники – Inno, Pohjanmaan Kaluste, FinnFani, Hanspert, Bo-Box) звичайно мають каркас і ніжки з металу, однотонну оббивку з текстилю або шкіри. Форми гранично прості, сидіння зручне. Багато диванів забезпечені механізмами трансформації типу «розкладачка».

Корпусні меблі з Фінляндії (виробники – Isku, Niemi, Kirena і ін.) найчастіше виготовлені з масиву берези або сосни і покриті безбарвним лаком. Інтер’єр, наповнений такими світлими предметами, виглядає легко і оптимістично. До речі, багато моделей фінських фабрик підходять як для будинку, так і для офісу.