Як знайти свій стиль в наповненні інтер’єру меблями?

Чи знаєте ви, який стиль вам найбільше підходить? Можливо, у вас є слабкий натяк, але ви дійсно хотіли б визначити свій стиль більш повно. А може у вас є переваги стосовно стилю, і ви просто не знаєте їх?

Ось простий спосіб це з’ясувати, просто перегляньте те, що у вас вже є, тому що ключ до вашого реального стилю — скрізь!

1. Подивіться на меблі, які у вас вже є. У вас є щось, з чим ви не можете розлучитися: з такими меблями, як розхитаний стілець, стіл, який зжив себе, або тумбочка, яка не вписується в інтер’єр. Що змушує вас тримати ці речі? Що змусило вас купити це в першу чергу?

Запишіть причини, через які вони були куплені.

2. Пройдіться навколо і подивиться, що у вас на стінах. Старі сімейні фотографії? Анотація плакатів мистецтва з музею? Килим, який ви купили або зшили?

Зміст, колір і текстури говорять багато що про те, що вам дійсно подобається. Запишіть, що вони пропонують вам.

3. Подивіться на свою останню покупку. Це те, що ви звичайно купуєте? Щось, що радикально відрізняється від решти меблів, що може сказати вам, що ви готові до зміни стилю?

Уважно подивіться на ці меблі, якщо вони відрізняються. Що вам подобається в них?

4. Коли ви оглядаєте будинок, ви можете сказати, що любите одну кімнату більше, ніж інші? Ви схильні витрачати більше часу в ній, ніжв інших кімнатах?

Швидше за все, ця кімната оформлена у стилі, який ви найбільше любите і який заспокоює вас. Подивіться на ті елементи, які складають цю кімнату, і чи можна повторити їх.

5. Ви відзначили багато повторень певного кольору, форми або текстури? Ви побачили багато об’єктів, які пов’язані?

Іноді ви можете створювати колекції насправді не знаючи, що ви робите це, і вони є ключем до того, про що вам дійсно подобається. Що робити, якщо у вас є багато колекцій, і всі вони різні? Ви як і раніше бачите тему, яка проходить через них. Це можуть бути кольори або форми, або щось тонше, як текстура, або настрій, який ці речі викликають.

6. Запишіть Ваш улюблений магазин. Не тільки той, де ви купуєте меблі, але де ви купуєте інші речі, такі, як одяг.

7. Нарешті, подумайте про те, куди ви хотіли б піти, коли ви подорожуєте. Що б ви хотіли привезти звідти? Що якщо ви можете поїхати куди хочете? Куди ви поїдете? Що ви там робитимете? Це може сказати багато що про те, що дійсно цікавить вас і може допомогти вам в складанні стилю для вашого будинку.

8. Подивіться спеціалізовані журнали. Не дуже довго зупиняйтеся на чомусь, але вирвіть фотографії, які зацікавили вас.

9. Перегляньте Ваші замітки і прогляньте фотографії. І ось що визначає ваш реальний стиль.

Типи:

1. Ваш стиль є традиційним, якщо ви даєте перевагу темному дереву, і різьбленим деталям. Ви можете використовувати, як тканини, такі як ситцеві, жаккард, так і скатертини.
2. Ваш стиль є сучасним, якщо ви віддаєте перевагу чистим лініям, а також низці варіантів обробки. Шкіра і мікрофібра підходить вам більше, ніж тканини.
3. Ваш стиль є адріатичним, якщо ви любите натуральні волокна і морську тематику (черепашки, шпалери з морськими пейзажами).
4. Електичний стиль матиме елементи різних культур і епох. Домінувати в ньому будуть насичені кольори і текстури.

За матеріалами сайта про елітну нерухомість http://exeapartments.com/.