Як вибрати італійські шкіряні меблі

Шкіряні меблі останнім часом стають все більш поширеними і продовжує залишатися елементом престижу. Шкіряні дивани і крісла в більшості своїй знаходять застосування в офісах і затишних вітальнях.

М’які меблі, виконані з шкіри, мають низку переваг:

  • для виробництва використовується натуральний матеріал;
  • чудово миється;
  • володіє відмінною повітропроникністю;
  • висока зносостійкість
  • здатність прослужити більше 10 років.

У виробництві м’яких меблів використовується шкіра великої рогатої худоби. Шкіра проділяється на категорії, кожна з яких має понад 10-ть класів залежно від ступеня і якості обробки, а також її товщини.

Найкращою є шкіра італійського виробництва. Шкіра від італійських виробників не грубіє, не стирається, володіє хорошою вентиляцією і високою міцністю. «Італійська шкіра» також має власну класифікацію. Залежно від класу шкіри, яка використовується для пошиття меблів, варіюється відповідно і ціна.

При покупці шкіряних меблів зверніть увагу на те, з чого виконані бічні і задні частини меблів. Для дорогих меблів використовують зазвичай одну категорію шкіри. Якість подушок дивана легко визначити. Для цього на дивані просто потрібно посидіти, після вставання хороша подушка швидко натягує шкіру, не залишаючи ніяких слідів.

Деякі моделі шкіряних меблів розкладаються, маючи механізм трансформації «французьку розкладачку». Враховуйте це при покупці. Також рекомендуємо вам не купувати крісла і диван окремо, оскільки колір шкіри може не співпадати, що знизить престижність і привабливість ваших м’яких меблів, зазначає сайт http://planetanimal.info/.

Не полінуйтеся приділити увагу дрібницям. Придивіться, як виконані шви. Шов повинен бути акуратним і прямим. Не повинно бути великих отворів від голки. Саме шви є найпершим індикатором якості. Складний, акуратний шов – ознака високої якості. Меблі зі шкіри, прошитої подвійним швом, коштують дорожче. Ціна на меблі високої якості не може бути низькою. Ті виробники, які ставлять якість своєї продукції над усе, як правило, пропонують оптимальне співвідношення ціни і якості товару.