Помилки-лідери в інтер’єрі спальні

Помилка, найбільш помітна у невеликих спальнях — велика кількість глухих, закритих поверхонь. Безумовно, є речі, які краще зберігати за закритими дверима. Але навіть в цьому випадку в невеликій спальні суцільні поверхні краще зробити глянсовими або вибрати стильні декоровані варіанти. І не забувайте, що кілька відкритих поличок завжди додають кімнаті візуальної легкості.

Трійку помилок-лідерів відкриває найбільш спірна номінація. Проблема в тому, що колірні переваги — справа суто індивідуальна. Але вони постійно попадають під чийсь вплив — то різних наукових досліджень, то національних традицій. Наприклад, якщо в Китаї червоний колір є заспокійливим, то за європейськими канонами, це — колір агресії і збудження. Або, іншого роду приклад, — одні психологи стверджують, що коричневий і його відтінки в спальні чинять сприятливий вплив, це кольори стабільності, особливо відповідні для подружніх пар. Інші — вважають, що коричневий колір в спальні сприяє старінню. Фіолетовий: з одного боку — для духовного зростання, з іншою — у великій кількості може привести до депресії. Зелений — заспокійливий, але чи завжди в спальні потрібен абсолютний спокій? У рожевому і персиковому жіноча шкіра виглядає молодшою і свіжішою, а чоловіків ці кольори можуть дратувати… Кого слухати? Себе! Проаналізуйте свої відчуття щодо того або іншого кольору і орієнтуйтеся на особисті відчуття.

Мало просто вибрати колір. Враховуючи, що він використовується, як правило, не один, важливо ще і грамотно все це поєднувати. До речі, психологи радять не зловживати кількістю, щоб уникнути психологічного дискомфорту, для молодих пар допустиме використання різноколір’я, а ось для людей у віці варто обмежитися двома, максимум — трьома кольорами. Незалежно від віку, яскраві і насичені поєднання в спальні варто застосовувати з великою обережністю і завжди враховувати, що переважно дивитися на них ви будете в приглушеному, а не яскравому денному світлі. Яскраві кольори, особливо в маленьких спальнях, рекомендується використовувати в деталях або на невеликих поверхнях (наприклад, можна виділити контрастним кольором стіну над узголів’ям ліжка, підказує сайт http://allrhinoplasty.info/).

На першому місці найпоширеніша помилка — «захаращеність» спальні. Не у прямому розумінні — хаос навалених безладно речей, а саме «захаращеність» на рівні інтер’єрному. Тобто, по-перше — маса зайвих деталей в декорі. Починаючи з численних рюшів і воланів на портьєрах і закінчуючи неймовірними статуетками на поличках. І, по-друге — нагромадження меблів. Навіть у великих просторах недотримання принципів розстановки може привести до виникнення такого візуального ефекту. Що вже говорити про ситуації, коли спальня розташовується на обмеженій площі! Тут дуже важливо правильно розташувати предмети обстановки — щоб найгроміздкіші з них «зливалися» із стінами, а першими у поле зору потрапляли низькі меблі.

Початок: Як уникнути помилок в облаштуванні спальні

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *