Які нюанси слід врахувати при виборі меблів для підлітків

Дуже часто мало уваги батьки приділяють підлітковим меблям, думаючи, що в цей період дитині однаково, на чому спати. У підлітковому віці діти можуть не говорити, що їх не влаштовує нинішня обстановка в кімнаті, або стало незручно спати на старому дивані. Хоча швидше за все вони просто не розуміють, що всі незручності які вони відчувають, можна виправити за допомогою простої зміни обстановки і покупки нових меблів.

Подумайте добре, адже не тільки нам з вами хочеться затишку і комфорту. Підлітки, мабуть, більше за всіх потребують цього. Щоб кімната отримала сучасний вигляд і була комфортабельною і розташовувала до відпочинку. У своїй кімнаті діти відпочивають, учать уроки, грають з друзями, сумують і мріють – цей їх особистий простір, і цей простір повинен бути правильно обладнаний, для того, щоб підліток відчував себе максимально затишно. Тоді і вам стане трохи легше і затишніше, адже він перестане претендувати на весь простір і розкидати іграшки по всій квартирі.

Як і які меблі для підлітків вибрати, щоб задовольнити все вище вказані вимоги?

Перш за все, не варто захаращувати життєвий простір дитини, м’які меблі для дітей хоч і виглядають красиво, але для здорового сну малюку краще вибрати зручне ліжко з хорошим матрацом. Треба обов’язково звернути увагу, на матеріал, з якого виготовлені меблі для підлітків, він повинен бути екологічно чистим, — буде правильним поцікавитися у магазині сертифікатом якості.

Для зберігання одягу доцільніше придбати шафу з розсувними дверима (їх ще називають шафи-купе), так ви значно заощадите простір кімнати, прибираючи туди, як речі дитини, так і практично все її дитяче постільне і та інше приладдя. Буде краще, якщо на лицьовій стороні дверей шафи не буде дзеркала — з метою безпеки. Діти народ непосидючий, а дзеркало може розбитися і поранити дитину. Тепер на місці, що звільнилося, варто встановити не тільки дитячий куточок для занять спортом, але і, наприклад, закріпити невеликий телевізор або підвісити другий монітор комп’ютера.

І звичайно ж потрібно постаратися правильно підібрати робочий стіл і крісло. Не дивлячись на те, що більшість роботи ми виконуємо тепер на комп’ютері або ноутбуку, шкільні уроки дитині доведеться робити на папері, а отже, треба вибрати такий стіл, щоб на ньому можна було розмістити комп’ютер і залишити місце для зошитів та альбомів.

Крісло вибирайте таке, що б дитина сама могла регулювати висоту і нахил посадки. Моделей дитячих крісел на просторах інтернету більш ніж потрібно, тому у вас буде широкий вибір. Кімната повинна залишатися багатофункціональною і просторою у той же час. Адже в цій кімнаті дитина буде не тільки виконувати домашні завдання і відпочивати, але і ще грати і проводити час з друзями.

Ходячи по магазинах і переглядаючи часто одноманітні там меблі для підлітків ви втратите не тільки багато часу, але і всяке подальше бажання вибирати і шукати далі. Зайдіть в інтернет і знайдіть все тут, ви економите час, гроші, нерви, і свої ноги. Якщо ви все-таки вирішили сходити по магазинах — просіть у продавців каталоги їх продукції, тому що часто на вітрині представлені не всі моделі, а лише мала їх частина.

Джерело: сайт для батьків і дітей Мій малюк.