Кухня у стилі кантрі

Кухня у стилі кантрі — рішення, перевірене часом. Як правило, таке виготовлення кухні на замовлення в стилі кантрі вибирають господарі, які вважають за краще проводити вільний час у колі сім’ї і у яких затишок асоціюється, в першу чергу, з кухнею.

Формуємо стиль кухні

Кухонні меблі насиченого зеленого кольору з фільончастими фасадами, доповнені білою побутовою технікою в стилі ретро, створюють в кухні потрібний настрій. Фартух, оформлений керамічною плиткою 10 х 10 см з дрібним малюнком, чудово підкреслює заданий тон, про що пише сайт hayliehouse.com. Завдяки такому поєднанню кольорів, а також шафкам зі скляними дверцями, простір не виглядає темним і похмурим. Порада: вибираючи колірну палітру інтер’єру, пам’ятайте про те, що на нейтральному фоні решта кольорів виглядає яскравіше.

Організація простору кухні

Основна частина корпусних меблів і побутової техніки розташована уздовж стіни. Крім того, задіяно простір біля вікна — тут обладнана достатньо велика робоча поверхня. Компактний стіл посередині завершує робочий трикутник кухні, уздовж якого буде зручно переміщатися. Зверніть увагу: встановлені шафки під вікном закривають радіатори опалювання, тому потурбуватися про додатковий обігрів приміщення.

Декор і доповнення на кухні

При такому плануванні кухні можна сміливо виставляти на видне місце місткості для сипких продуктів, стелити на стіл скатертину, а на полицях розставляти набори улюблених чашок.