Різьблені меблі з дерева – один з найбільш ексклюзивних способів створення розкішного інтер’єру. Різьблення по дереву відноситися до найдавніших видів художньої майстерності і до наших днів в арсеналі таких майстрів накопилася величезна кількість знань, технічних прийомів і стилів. Тому якщо ви мрієте про витончені і повітряні меблі, з плавними вигинами, хитромудрими ніжками і узорами на дверцях – виготовлення меблів з дерева на замовлення стане для вас оптимальним рішенням.

У цьому випадку ви можете додати в різьблення свої вензелі, малюнок рослини або тварини, яка вам особливо симпатична і тим самим не тільки додати велику індивідуальність обстановці, але можливо і закласти сімейну традицію.
Отже, ви можете вибрати дизайн до душі: чи хочете ви меблі в стилі модерна або класицизму, готики або рококо – все можливо. Варто все ж таки відзначити, що такі меблі вигідніше виглядають у великих, просторих і світлих приміщеннях. У таких умовах кожен предмет меблів заграє світлом і тінню, а також виглядатиме достатньо індивідуально – адже кожне різьблене крісло це предмет мистецтва, і нікому не прийде в голову виставляти, наприклад, картини щільним рядком. Чудово будуть виглядати спальні меблі з натурального дерева, виконані різьбярем у стилі барокко – висока спинка ліжка покриється скульптурною обробкою у вигляді рослинних узорів, і за бажанням ви зможете використовувати також елементи із слонячої кістки або мозаїку. Для робочого кабінету варто віддати перевагу класицизму – багаті декоративні роботи в цьому випадку ніколи не виходять за межі звичних прямокутних форм, а при бажанні ви можете використовувати такі додаткові матеріали, як черепаха і позолота. Також популярним прийомом є комбінація різьблених елементів з дерева різних порід.

Кажучи про кухонні дерев’яні меблі треба відзначити, що не варто замовляти весь меблевий гарнітур в подібному стилі хоч би з міркувань зручності роботи, але різьблений буфет може стати акцентом в інтер’єрі. Також для кухні можна замовити різьблені табурети і столик – в цьому випадку виправдано виготовлення меблів з масиву дерева.

В цілому, корпусні меблі з натурального дерева – не тільки дань красі і індивідуальності. Адже це найбільш екологічні меблі, які виготовлені з так званих «дихаючих» матеріалів. Тому повітря в таких приміщеннях завжди свіжіше і чистіше, ніж в тих будинках, де віддають перевагу сучасним пластиковим матеріалам. Тому варто звернути увагу також на дитячі меблі з масиву дерева, адже саме дітей ми прагнемо всіляко оберігати від дії шкідливих речовин. Різьблені дерев’яні меблі або використання елементів різьблення в дитячій кімнаті допоможуть створити добрий казковий світ казок з різьбленими ведмедями і зайцями на дверцях комода, справжнім ліжком принцеси або богатиря і чарівною скринею для іграшок.