Металеві меблі

Металеві мебліЩо може бути міцніше, ніж метал? Питання риторичне. Якщо ви хочете купити меблі на довгі роки, вибирайте моделі, зроблені з цього матеріалу. Повністю з металу традиційно виготовляються предмети обстановки офісів, громадських і складських приміщень. Це перш за все стелажі і полиці, архівні шафи, столи, стільці і крісла. Меблі металеві служать набагато довше, ніж дерев’яні або пластикові. Крім того, вони відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень і витримують велику вагу.

В останні десятиліття домашній інтер’єр став більш індустріальним і наповнився відповідними предметами обстановки. Як правило, це все ті ж металеві стелажі, що «прийшли» зі складських приміщень перетвореними.

Часто зустрічаються в квартирах і будинках меблі на металокаркасі, навісні елементи яких зроблені з інших матеріалів. З неіржавіючої сталі виготовляються підстави столів і стільців, а також стійки під аудіо- і відеоапаратурою.

Випускаються і ліжка з каркасом із сталевих або алюмінієвих трубок – литі і зварні конструкції.

Робочі крісла, використовувані в кабінеті і дитячій кімнаті, мають міцну опору-хрестовину з металу. Постійною популярністю впродовж багатьох століть користуються і ковані меблі.

Сьогодні в моді меблі з перфорованими накладками з неіржавіючої сталі. Вони прикрашають фасади шаф у вітальні і на кухні, закривають собою секретаря за стійкої рецепції і розділяють робочі місця співробітників в офісі.