Вибираємо кухонний гарнітур

До 60-х років минулого сторіччя моди на кухонні меблі, а вже тим більше на який-небудь іноземний гарнітур, як такої не існувало. І лише на початку 60-х, коли кухня все частіше ставала місцем вечірніх посиденьок в колі друзів, ідея кухонних модулів була поставлена на промисловий потік.
З тих пір зібрати кухонний гарнітур на смак і до душі також легко, як справитися з дитячим конструктором «лего». Благо розміри всіх фрагментів, що належать хорошому кухонному гарнітуру, – стандартні.

Можна порадитися з професійним продавцем консультантом і попросити його допомогти зібрати необхідну конструкцію майбутньої кухні. А можна замовити кухонні меблі нестандартних розмірів. Вони, хоч і обійдуться трохи дорожче, зате радуватимуть вас прекрасною «вписуваністю» у всі кути і ніші кімнати.

Всі виробники меблів не тільки йдуть назустріч таким побажанням покупців, а часто і використовують потім хороші ідеї в дизайні і виробництві. Так з’явився, широко зараз використовувана всіма, вбудована біля мийки десятисантиметрова шафка з поличками і піддонами. У ній дуже зручно зберігати часто використовувані господарські дрібниці.

Німецькі виробники пішли в цьому питанні далі за всіх, запропонувавши на ринок шафки з виїжджаючими поличками і з незафіксованими лотками, для того, щоб можна було змінити їх висоту за бажанням. Гарантійний термін використання німецьких кухонних меблів найприйнятніший – 15-20 років. Трохи менше гарантія у фінських і чехословацьких виробників – 10-15 років.

Вітчизняні підприємства гарантують 8-ми річне використання меблів, але тільки за умови присутності в них імпортних складових (матеріалу і фурнітури).