Hermes представив в Мілані колекцію товарів для дому

Французький модний будинок Hermes представив на виставці Salone del Mobile в Мілані чергову колекцію меблів, текстилю та аксесуарів для дому: диван, крісла, підноси, пледи, ширми. За традицією основними матеріалами ліній стали натуральна шкіра і дерево, повідомляє кореспондент «Лента.Ру» з Мілана.

Лінію Pippa склали складні «похідні» меблі: кушетка з матрацом зі шкіри, «режисерське» крісло з шкіряним сидінням, бюро з висувними ящиками і ширма. В лінію Equilibre d’Hermes увійшли предмети, створені дизайн-студією будинку у співпраці з дизайнерами Гійомом Дельвіні, Жоржем де Лаффоре і Деміеном О’Салліваном: підставки для книг і журналів, корзина для паперів, круглі коробки і підноси для дрібниць, декоративний ікосаедр, дзига трьох видів і лупа на підставці.

Пледи з нової колекції декоровані геометричними орнаментами або стилізованим зображенням коня. Шпалери, текстиль для дому та настінні панелі імітують фактуру різних тканин (набивних ситців, твіду, тартана) або прикрашені абстрактними малюнками.

Будинок моди Hermès заснований у Франції в 1837 році. Спочатку він спеціалізувався на виробництві кінської упряжі та сідел, але з часом став випускати одяг, взуття, прикраси, а також аксесуари з шовку і шкіри.

Міланський меблевий салон (Salone del Mobile) — міжнародна виставка меблів, аксесуарів для дому та дизайну інтер’єрів. Вперше вона пройшла в 1961 році.