У російській п’ятиповерхівці знайшли трирівневу квартиру з басейном і кінозалом

У п’ятиповерхівці Нижнього Новгорода знайшли трирівневу квартиру з лазнею, басейном і кінозалом. Оголошення про продаж опубліковано на сайті «Гіпермаркет нерухомості Нижнього Новгорода і області».

Нерухомість площею в 319,7 квадратного метра вміщає чотири житлові кімнати. Крім них в квартирі є басейн з лазнею, кінозал і простора бібліотека. Новому власникові також дістанеться власний гараж і тераса. Незважаючи на свою нестандартну планування, об’єкт розташований в багатоквартирному будинку в історичному центрі міста. Житло обійдеться майбутньому власнику в 27 мільйонів рублів.

Ремонт квартири виконаний за індивідуальним дизайн-проекту в стилі нео-класики. Підлога вкрита дубовим паркетом, а стіни оформлені шовковими шпалерами і плиткою. У колірній гамі переважають кремовий і коричневий кольори.

На першому поверсі знаходяться передпокій і гараж. Рівнем нижче розташована велика бібліотека і кінозал з проектором. Там же розміщена гардеробна кімната, басейн з лазнею і санвузлом. Другий поверх займає простора зона відпочинку. В одній з її частин встановлений камін, обкладений плиткою, а поруч стоїть дубовий стіл. Вітальня займає окрему кімнату і обставлена ​​м’якими меблями. На третьому поверсі розміщені житлові кімнати.

Власники нерухомості досить часто прагнуть внести істотні зміни в початкову планування, що не завжди законно. Наприклад, одна з мешканок московського району Шелепіха вирішила розширити свою квартиру за рахунок технічної кімнати, розташованої поверхом вище. Жінка розкрила стелю між поверхами, плануючи з’єднати два приміщення сходами. Однак незабаром пильні сусіди повідомили про її неправомірні дії в поліцію.