• Ср. Сен 23rd, 2020

Світ меблів

Новини, статті та оглди зі сфери меблевої індустрії

Нацистський санаторій перетворили в елітний курорт

Byadmin

Сен 1, 2018

Колишній нацистський санаторій Прора на німецькому острові Рюген в Балтійському морі став елітним курортом. Його відкриття заплановано на жовтень, пише газета Поступ.

Реабілітація в Німеччині

На території прорив побудували ресторани, п’ятизіркові готелі, апартаменти і спа-центр. 95 відсотків квартир на курорті вже розкуплені. Максимальна сума, заплачена за пентхаус з видом на море, склала близько 656,4 тисячі євро.

Представники німецької фірми Metropole, що володіє правами на цей комплекс, вважають, що нацистська історія курорту не відлякає людей.

«Минуле є минуле», — заявив прес-секретар компанії Манфред Хартвsг ​​(Manfred Hartwig). «Прору побудували нацисти, але вона ніколи не використовувалася ні ними, ні їх солдатами. Тепер це прекрасне місце, де відпочиваючі захочуть повернутися до природи і насолодитися її красою», — додав він.

Роботи над створенням курорту Прора йшли в 1936-39 роках. Передбачалося, що там зможуть проводити відпустку до 20 тисяч сімей. На той момент турбаза мала стати найбільшою в світі, проте цим планам завадила Друга світова війна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *