Прилади на кухні: як вдало оформити інтер’єр

Прилади на кухні середнього класу теж, як правило, вбудовувані. Витяжки мають сенсорну панель управління (управляються торканням), холодильник — двокамерний, а для зберігання вина може бути встановлений окрема холодильна шафа. Керамічна варильна панель вбудована в столешницю, а духовка має систему самоочищення, коли без залишку спалюються жирові відкладення, що накопичися на стінках. СВЧ-піч, комбайн, тостер на кухні є, але не вбудовані, як в кухнях люкс-класу.

І, нарешті, техніка для кухні економ-класу. Якщо ви обмежені в коштах, це зовсім не означає, що комфортно обладнати кухню вам не вдасться. Заощадити можна, купивши не вбудовувану техніку, а варіант «соло». Якість роботи плити і її технічні характеристики від цього не постраждають. Витяжку з дорожчим «відведенням» повітря можна замінити на модель з рециркуляцією. А замість двокамерного холодильника цілком успішно може працювати холодильник з однією морозильною камерою. Затишок і зручність на кухні часто визначаються не ступенем її «навороченності», а умінням вдало розпланувати простір і знайти родзинку в декорі.

Головне при проектуванні і виборі варіанту оформлення кухні — проаналізувати свій устрій життя і, залежно від цього, визначити перелік необхідних функцій приміщення. І тоді навіть найлаконічніша композиція, може стати для вас цілком достатнім і вичерпним варіантом улюбленої кухні.