Як дезодорують м’які?

Як дезодорують м'які?Запашна оббивка.
Будь-яку текстильну оббивку легко зробити пахучою – досить купити спеціальний меблевий дезодорант (звичайно його використовують власники собак і кішок). У такої ароматизації є два недоліки: по-перше, дезодорант підходить лише для м’яких меблів для вітальні з текстильною оббивкою, в других, запах тримається лічені години.

Італійці з Rattan Wood запропонували свою систему ароматизації м’яких меблів з шкіряною обивкою шкіряних диванів яскравих кольорів: їх колекція Trace створювалася в співпраці з парфюмерною маркою Dimar. Ароматизація приміщень здійснюється завдяки запашній шкірі, яку просочують парфумом ще при розкрої. Покупцю надається вибір з десяти ароматів: мірта, тальку, морської свіжості, груші і лакриці, шоколаду, зеленого чаю. Якщо жоден аромат не сподобається, фабрика готова створити для клієнта індивідуальну парфюмерну композицію.

У співпраці з парфюмерами меблярі налагодили виробництво м’яких шкіряних меблів, що володіють самими різними ароматами.

Сонний фіміам.
Дешевше за все використовувати для ароматизації приміщень «пахучі» властивості рослин. Технологію досконало освоїли виробники подушок і матраців: до основної маси наповнювача вони додають пучки меліси, материнки, м’яти перцевої, а також набивають їх валеріаною і евкаліптом. Як тільки людське тіло починає нагрівати матрац або подушку, виділяються одоранти («пахнучі молекули»). Встали з ліжка, ложе охололо – аромат зник.

Матраци і подушки, зігріті теплом людського тіла, починають виділяти аромат, витікаючий від рослин, включених до складу наповнювача.