Інтер’єр «на заказ»: індивідуальний підхід

Інтер'єр «на заказ»: індивідуальний підхідПри всій великій кількості предметів меблів і інтер’єру, в магазині далеко не завжди вдається знайти потрібний товар. Або розмір не підходить, або матеріал обробки. Чи ж просто хочеться така ж шафа, але з ніжками форми, яку фабрика не пропонує. Вихід один – робити речі на замовлення.

За індивідуальним проектом можна виготовити меблі для будь-якої зони будинку. Обмежень просто не існує.

У салоні або в майстерні?

Замовлення замовленню різниця. Більшість інтер’єрних магазинів практикують виробництво меблів на замовлення: клієнт в салоні вибирає потрібний розмір, колір, вносить передоплату і чекає постачання товару з-за кордону. Як би не позиціонувалася ця послуга, вибір модулів і кольорів обробки кінцевий. Тобто на практиці ви все одно одержите стандартний виріб, створений з розрахунку на «усередненого» покупця. Далеко не завжди в набір модулів входять абсолютно всі потрібні вам секції. Та і модульні заводські меблі маєють стандартний «крок» збільшення. Скажімо, не можна замовити шафку шириною 68,3 см – можна в кращому разі 65 см. При облаштуванні приміщень з нестандартними пропорціями це викликає великі складнощі.

Корпусні меблі на замовлення — вихід з положення, коли серед стандартних моделей немає відповідного варіанту.

Що побажаєте! При виготовленні предмету на замовлення в спеціалізованій компанії враховуватиметься кожна деталь. Меблі впишуться в конфігурацію приміщення з точністю до міліметра.

Після оплати замовлення італійській меблевій фабриці ви вже не зможете вплинути на процес виготовлення. Але вибравши меблі по індивідуальному замовленню, легко контролюватимете процес виробництва на кожному етапі, вносити свої корективи з урахуванням змін в дизайн-проекті вашого інтер’єру.

Все включено. У одному місці дуже зручно замовляти не тільки меблі для різних кімнат, але і двері. Це не тільки заощадить час, але і дозволить витримати весь інтер’єр в єдиному стилі. Такий широкий спектр послуг надають деякі компанії.

Разом з меблями за індивідуальним проектом можна виготовити і різьблені панелі для оформлення стін і стелі.