Французькі меблі

Французькі мебліВідчуття стилю, елегантність, багаті історичні традиції – все це увібрали в себе меблі з Франції. Людина, що вибрала для свого будинку таку обстановку, без сумніву, володіє тонким смаком.

У нас в країні популярні в основному класичні французькі меблі (виробники – Grange, Collinet Sieges, Comptoir de Famille, Richelieu і ін.). Це елітна продукція, яка, як правило, виготовляється відповідно до стилю тієї або іншої епохи. Так, французи проводять чітку грань між меблями часів Людовика XIV і меблями епохи його правнука і наступника Людовика XV.

Деякі виробники, наприклад, добре відома в нас компанія Ligne Roset, випускають меблі в сучасному стилі, залучаючи до співпраці знаменитих і просто талановитих дизайнерів – як французьких, так і іноземних.

А, скажімо, фабрика з англійською назвою Country Corner спеціалізується на виготовленні меблів в стилях кантрі і прованс: дерев’яні французькі ліжка, столи, шафи, комоди забарвлені в світлі тони, поверхні постарені вручну.

Знаменита на весь світ компанія Roche Bobois виготовляє елегантні французькі меблі в різних стилях. В одній з трьох обширних колекцій виробника: Les Provinciales, Les Voyages і Les Contemporains, – ви напевно знайдете модель до душі.

Найчастіше меблями однієї французької фабрики можна обставити весь будинок. В асортименті майже кожного виробника є дивани, крісла і корпусні меблі для вітальні; ліжка, туалетні столики і дзеркала для спальні і т.д. Така комплексна пропозиція істотно спрощує вибір і дозволяє створити гармонійний інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *