Сім регіонів Росії запустять проект з переробки старих меблів

Деревообробні підприємства в семи регіонах Росії запускають проект з переробки старих меблів з деревних плит. Про це повідомили в прес-службі Асоціації підприємств меблевої і деревообробної галузі країни, передає портал «Майбутнє Росії. Національні проекти ».

Йдеться про Москву, Санкт-Петербург, Московську, Ленінградську, Костромську і Новгородську області, а також про Краснодарський край — в цих регіонах знаходяться підприємства, зацікавлені в переробці вторинної деревини.

«Проект не потребує значних інвестицій, але серйозно вплине на екологію, так як знизиться навантаження на лісовий фонд», — зазначив глава асоціації Олександр Шестаков. Він підкреслив, що у всіх регіонах до роботи приступили сміттєві оператори, які здатні організувати систему збору меблів.

У січні 2019 року в Росії була запущена реформа галузі поводження з відходами, цілі якої — вирішити проблему з незаконними звалищами і скоротити обсяги накопичуваних відходів. Її основні показники визначені паспортом національного проекту «Екологія».