Як облаштувати вітальню?

Рекомендації професіоналів щодо гідного облаштування вітальні

Вітальня фактично грає роль візитної картки будь-якого житла, будь то розкішний заміський будинок або досить скромна квартира в багатоповерхівці радянського виробництва. У будь-якому випадку це місце, де вечорами збираються рідні, де відзначаються невеликі сімейні торжества і де приймаються близькі гості. Читать далее «Як облаштувати вітальню?»

Стільниці на кухню — особливості вибору

Топами сучасної кухні є фасад кухонного гарнітура, фартух робочої зони і стільниця. Саме ці три кити створюють загальну концепцію кухонного інтер’єру. Але якщо вибір перших двох продиктований в першу чергу їх естетичну складову, і лише в другу — функціоналом, то стільниця — це жорсткий симбіоз двох начал. Читать далее «Стільниці на кухню — особливості вибору»

Компактне облаштування передпокою. Корисні поради

Передпокій, мабуть, найбільш суперечливе місце в житловій квартирі. Чому? Причин кілька.

Його називають «візитною карткою» квартири, але при розробці інтер’єру передпокою приділяють мінімум уваги.

Як «візитна картка» вона повинна нести естетичне навантаження, але її розміри і функціонал ставлять істотні обмеження у виборі декору. Читать далее «Компактне облаштування передпокою. Корисні поради»

Вибір столу для кухні. Поради дизайнера інтер’єрів

Вибір столу для кухні — не настільки однозначна завдання, як здається спочатку. Його функції можуть різнитися залежно від того, чи є в будинку / квартирі їдальня, який розмір самої їдальні, наскільки велика робоча поверхня кухонного гарнітура. Доцільно розглядати два різнопланових варіанти, які диктують наші реалії: Читать далее «Вибір столу для кухні. Поради дизайнера інтер’єрів»

Стиль кантрі в інтер’єрі приміщення

Стиль кантрі ( «сільський») набуває все більшої популярності, оскільки він ідеально вписується в трендовий екостиль життя, що протистоїть повсюдної урбанізації людського співжиття. Його особливістю можна назвати підвищений рівень комфорту і тепла в будинку за рахунок використання натуральних матеріалів і аксесуарів природного походження. Читать далее «Стиль кантрі в інтер’єрі приміщення»